Ворога «неправильних дітей» служницю Зеленського збираються усунути від засідань, а щоб «танцюристці на гробах» було приємніше, також вчинити з Геращенко за заяву 2019 року

Верховна Рада у п’ятницю розгляне питання про позбавлення народних депутатів Галини Третьякової (фракція «Слуга народу») та Ірини Геращенко («Європейська солідарність») права брати участь у п’яти пленарних засіданнях парламенту, повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт парламенту.

Нагадаємо, 8 жовтня керівник комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова у фракційному чаті «Слуги народу» прокоментувала смерть члена депутатської групи «За майбутнє» Антона Полякова фразою «одним ворогом менше».

Після цього всі фракції парламенту підписали листа до комітету Верховної Ради з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи парламенту з вимогою відсторонити Третьякову від участі у пленарних засіданнях на п’ять днів.

Крім того, голови всіх фракцій та груп українського парламенту, крім «Слуги народу», зібрали підписи та звернулися до голови Ради і керівника регламентного комітету із закликом відкликати Третьякову з посади голови комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

Ірину Геращенко рекомендують позбавити права участі у п’яти засіданнях через її виступ у 2019 році. Тоді вона порівняла народних депутатів від монобільшості із «зеленими чоловічками», що захопили півострів Крим.

Джерело: censor.net