Всього лише +1. В Україну йде крижана осінь. Прогноз

Українців попередили про те, що незабаром в Україні сильно похолодає.

Синоптики знову попередили українців про те, що в країні сильно похолодає. Зниження температури вже буде відзначено сьогодні, 29 вересня. При тому, що це торкнеться практично всіх регіонів країни. Особливо похолодання буде помітно в нічний час доби.

Місцями стовпчики термометрів будуть опускатися всього лише до +1. Вдень найтепліше буде на Заході і півдні країни, до +17…+20, на решті території +12…+16.

Що стосується опадів, то вони можливі тільки в Криму. В інших регіонах буде досить суха, але при цьому холодна погода. Зокрема, в Києві буде хмарна погода. Місцями можливі прояснення. Що стосується температури повітря, то вона буде максимально вдень + 13 градусів тепла, а вночі тільки +5 градусів тепла.

Найтепліше буде в Ужгороді. Там вдень температура повітря прогріється до + 20 градусів тепла вдень. Також досить тепло ще буде в південних регінах країни. Але все одно більше +18…+ 20 градусів тепла не передбачається.

Нагадаємо, раніше синоптики вже говорили про те, що цієї осені буде дуже холодно. При тому, що похолодає досить різко. Вже в найближчі дні багато експертів говорять про те, що пора готуватися до заморозків. При тому, що вже на жовтень прогнозується перший сніг і мінусова температура.

Що стосується дощів, то їх поки не передбачається. Температура повітря буде все також стрімко опускатися нижче. Зима цього року також буде досить суворою з великою кількістю снігу.