Всього за 1 місяць ви не впізнаєте своє волосся. Таким густим, довгим і красивим воно ще не було. Цим методом користуються усі жінки в нашій сім’ї. Вашому волоссю усі будуть теж заздрити

Всього за 1 місяць ви не впізнаєте своє волосся. Таким густим, довгим і красивим воно ще не було. Цим методом користуються усі жінки в нашій сім’ї. Вашому волоссю усі будуть теж заздрити.

Щоб волосся росло швидше і ставало густими, блискучими, здоровими, варто використовувати спеціальні дієві суміші на основі доступних продуктів. Косметичні маски тільки «шліфують» волосся, але вони не стимулюють зростання і не лікують зсередини. Ми ж пропонуємо 7 масок, які впораються з поставленим завданням вже за місяць.

Джерело:bbcccnn.co

У більшості людей волосся росте по 1,5 см щомісяця, тобто по 0,35 мм щодоби. Розраховувати на те, що за один місяць вдасться виростити 20 см шикарних локонів, може тільки витаюча високо в хмарах людина.Влітку волосся росте швидше, ніж взимку. У деяких людей ріст вдень активніший, ніж вночі. Чого тільки не роблять дівчата, щоб стимулювати ріст і досягти бажаного результату. Ми ж пропонуємо звернутися до народних способів, які працюють вже багато століть.ВАС

ЗАЦІКАВИТЬ

7 способів прискорити ріст волосся

Алое

Розріжте листочки алое надвоє і вичавити сік. Втирайте рідину в коріння волосся масажними рухами. Це допоможе соку проникнути глибше, а також поліпшити кpовообіг. Походіть так дві чи навіть залиште просту маску на всю ніч. Після змийте звичним способом.

Яблучний оцет

Після того, як ви помили волосся звичним способом, використовуйте яблучний оцет замість любимо кондиціонера. Чи не змивайте його, а просто дайте зайвої рідини стекти. Висушіть волосся феном.

Яєчний білок