Втомимося відпочивати: скільки свят і вихідних чекає українців у жовтні 2021 року

У другому місяці цієї осені, українці відпочинуть трохи більше, ніж минулого року

Те, що відповідно до норм чинного трудового законодавства, один день жовтня визнано офіційним державним святом, свідчить доступна інформація, опублікована на офіційній сторінці Верховної Ради України.

Зокрема, в жовтні поточного року, в нашій країні буде цілих 11-ть вихідних, і один з них, “День захисника України”, згідно зі статтею 73-й “Кодексу законів про працю”, заявлений як святковий неробочий день. Зазначимо, що це офіційне свято, відзначається в Україні щорічно, 14-го жовтня, але через те, що у 2021-му році він випав на четвер, робочий день у п’ятницю, 15-го жовтня, згідно з розпорядженням Кабміну №1191-Р, від 30-го вересня 2020-го року, перенесено на суботу, 23-го жовтня: українці зможуть повноцінно відпочити чотири дні без усякої перерви – 14-го, 15-го, 16-го і 17-го жовтня. Крім того, будуть і стандартні вихідні дні(суботи та неділі) – 2-е, 3-е, 9-е, 10-е, 24-е, 30-е і 31-е жовтня.

Також, у жовтні є ще й великі релігійні свята, і громадяни України можуть нагадати собі про “Покров Пресвятої Богородиці”, “пам’ять Сергія Радонезького”,”Івана Богослова”, “Іверську ікону Божої Матері”, “апостола Фому” та “апостола і євангеліста Луку”.

Вихідний. Фото: скріншот buhoblik.org.ua

Варто відзначити, що в жовтні не все буде сприяти гарному відпочинку – можливо так зване “передзим’я”, коли холоди прийдуть раніше, ніж очікувалося, що характерно для останніх років. Цілком вірогідні негативні температурні показники, а погодні умови будуть супроводжуватися снігом з дощем, з попутним утворенням снігової кірки.