Ввечері вона зайшла в кімнату сина: Обpaзив матір на прохання своєї дівчини. Мама образилася і розплакалася, а син відчував себе переможцем.

Мати і син завжди були близькі один до одного. Сина звали Андрій. Він ріс без батька, виховувала його тільки мама і бабуся. Природно жіноче виховання дало свій ефект. Андрій виріс хлопцем, який не міг навіть лампочку сам поміняти.

З мамою він мав дуже довірчі і близькі стосунки, у них були свої секрети і ділилися вони найпотаємнішим один з одним. Мама називала його ,,моє кошеня”, а він їй муркотів у відповідь.

Виглядало це дивно, але вони обоє дуже любили один одного.

Вечорами Андрій розмовляв зі своєю мамою по телефону і завжди розповідав їй про все, що сталося у нього за день. Мама Андрія дуже трепетно ​​ставилася до їх взаємовідносин і не вважала, що її син росте як мамин синочок.

Вона завжди намагалася знайти спільну мову з друзями Андрія і вже тим більше з його новими дівчатами. До слова сказати, міняв Андрій дівчат часто.

Час минав і у нього з’явилася пасія, до якої він відчував дуже сильні почуття і не хотів її втрачати. Він познайомив маму з нею. І як на зло, мама з цією дівчиною спільну мову не знайшли.

Дівчині було абсолютно не цікавила думка мами Андрія. Вона добре розуміла, що має зараз більший вплив на нього, ніж його мама і вважала, що батьки мають мале значення в щастя молодих.

Мама Андрія стала помічати, що її син рідше почав приділяти їй увагу, рідше дзвонити, рідше писати, а іноді і зовсім забував про неї на тижні.

Коли вона хотіла з ним поговорити по душам, як в старі часи, Андрій давав їй зрозуміти, що у нього на це просто немає часу і сил. Плюс до всього, Андрій попросив маму не називати його котиком, коли поруч його дівчина, тільки по імені.

Один раз Андрій з дівчиною приїхали до мами на кілька днів. Мама Андрія наївно розпланувала ці дні під їх приїзд.

Навіть склала список справ для Андрія, які він повинен був зробити, через те, що сама мама з ними не впоралася б, потрібна чоловіча сила.

Вона розраховувала, що витратить вечір на те, щоб поговорити з сином і розповісти про свої події в житті.

Але у Андрія були зовсім інші плани. Вони не стали затримуватися і перший день провели з друзями, на другий день поїхали до її батьків, а на маму Артема залишили буквально по кілька годин на день.

Вранці, коли вони планували їхати, мама Андрія зайшла до них у кімнату і невдоволено сказала Андрію, що потрібно б їм поговорити і що взагалі вона хотіла більше часу провести з сином.

На що син, перебуваючи прямо при своїй дівчині заявив матері, що у нього своє життя, а у матері своє.

-Не потрібно зі мною обговорювати свої проблеми, у тебе на це є свої подруги. Ось і обговори з ними. І взагалі, у мене тепер є дівчина і ми з нею пара, всі питання, які ти хочеш обговорити зі мною-обговорюй при ній, у мене від неї немає секретів.

Дівчина при цьому просто промовчала, ніби все саме так і повинно бути.

Мама образилася і розплакалася, а син відчував себе переможцем в даній ситуації. Він показав при дівчині своє ставлення до неї і зробив все так, як вона хотіла. Тільки ось чи правильно зробив?