Вичавіть 1 лимон, змішайте з 1 столовою ложкою оливкової олії, і ви запам’ятаєте мене до кінця вашого життя!

На цей раз ми представимо одне  з  тих природних засобів, які включають в себе безліч переваг, адже є кілька властивостей, які знаходяться в цій чудовій комбінації всього з двох інгредієнтів.

Все, що вам потрібно зробити, це змішати оливкове масло і лимонний сік і готово. Рецепт простий і має значення для здоров’я. Продовжуйте читати і ви дізнаєтеся всі переваги.

При запорі

Ця комбінація допомагає змащувати травну слизову оболонку, також активує функцію сечового міхура. Вона містить антиоксиданти, які допомагають нам позбутися від токсинів і допоможуть належному переварюванню їжі

Кардіозахисною ефект

Оливкова олія багата жирними кислотами, воно допомагає контролювати і покращувати кровообіг. Він також має багато вітамінів.

Суглобові або ревматичні болі

Завдяки своїм протизапальним властивостям, чайна ложка цього рецепта бореться з дратівливими болями.

Для зміцнення шкіри, нігтів і волосся

Щоб зміцнити слабкість і крихкість, зробіть суміш з 1 ст.л. оливкової олії першого віджиму і 1 ст. л. лимонного соку, в якій ви будете вбирати нігті протягом 10 хвилин перед сном. Ви також можете спати в тонких бавовняних рукавичках, щоб суміш з лимона і оливкового масла проникала в нігті в нічний час.

Масло і лимон можуть допомогти волоссю стати здоровими, сильними і блискучими і можуть допомогти контролювати лупа. Антисептичні та в’яжучі лимонні якості можуть допомогти в лікуванні шкірних захворювань.

Як ви можете бачити, ефекти лимона і оливкового масла чудові, ця суміш буде корисна для вас.

Стаття носить виключно інформаційний характер. Пам’ятайте, що перед початком будь-якого лікування консультація лікаря є обов’язковою!

джерело