Взялись за старе?! У дитсадку у Черкасах спалахнув сkандал! Батьки ш0ковані

У Мережі батьки опублікували список необхідного, що потрібно придбати для дитсадка.

У Черкасах у дитсадку №69 батьків шокували списками того, що необхідно придбати для дітей. Окрім звичних канцтоварів і миючих, до списку включили швабри, карнизи і тюль.

Про список в соцмережі написала родичка одного із вихованців 69-го дитсадка Анастасія Підгорна.

«Давно я не отримувала ось такі списки в дитячому садочку. Я розумію і знаю, що канцтовари повинна я купувати, а решту?», — обурилася жінка.

У списку серед канцтоварів та мийних засобів «заховалися» карниз завдовшки 2,5 метра, 5 метрів тюлю, швабра, совок з віником, чайник, миски для кухні, корзини для іграшок, виделки і контейнери для ігор.

Вартість товарів зі списку — не одна тисяча гривень.

У міськраді публікацію жінки прочитали і відреагували.

«Для належного реагування на такі дії з боку працівників дошкільних закладів, необхідно вказувати і назву садочка», — прокоментувала публікацію жінки начальниця департаменту освіти і гуманітарної політики Черкаської міськради Надія Євчак.

З’ясувалося, що такі списки мають купувати батьки дітей, які відвідують ДНЗ №69 «Росинка».

В міськраді Черкас на вимагання з батьків у ДНЗ №69 відреагували.

«Розпорядженням міського голови заборонено будь-який збір коштів з батьків на ремонти чи утримання садочків. Кошти на закупівлю всіх видів продукції передбачені у загальних кошторисах закладів дошкільної освіти.

Батьки дітей можуть купувати лише індивідуальні набори канцтоварів, якими користується їхня малеча під час занять. Наголошую, що якщо батьки отримають будь-які інші списки з переліками необхідних речей для садочка, вони одразу мають звертатись до завідувачки закладу», — прокоментувала заступниця міського голови Черкас Анастасія Чубін

©

Джерело