Я розлучився з першою дружиною, і одружився з жінкою, на 7 років старшою за себе, в якої був син від першого шлюбу. Всі родичі і знайомі відговорювали мене, але я жодного разу не пошкодував, що так зробив.

– Коли я вирішив одружуватися з Яною, всі почали дружно мене відговорювати. Ми познайомилися, коли мені було 28, Яні, відповідно – 35 років. В той момент я тільки відійшов від розлучення. Зі своєю першою дружиною я прожив три роки, і, так, вона була на чотири роки мене молодший. Розлучилися ми через те, що наші цілі в житті не збігалися. Спочатку, одружуючись, я мріяв про сім’ю та дітей, перш за все, а Леся, моя перша дружина, в силу своєї молодості, цікавило зовсім інше: клуби, салони і шопінг.

Я два роки чекав, що Леся подорослішає, потім ще рік умовляв її переглянути життєві цінності, але вона категорично відмовлялася завести дітей і жити спокійним розміреним сімейним життям. Мені довелося подати на розлучення, тому що я зрозумів, що це не та жінка, з якою я буду щасливий.

Через кілька місяців я зустрів Яну. Яна була повною протилежністю моєї першої дружини. У ній я побачив все, що вписувалося в мій уявний образ ідеальної дружини і матері. Мене не злякала ні різниця у віці, ні наявність десятирічного сина у цієї прекрасної жінки. Я відразу зізнався Яні, що хочу бути з нею, але вона спершу відмовлялася, посилаючись саме на різницю у віці.

***

– Я, звичайно, була дуже задоволена інтересом до мене хлопця, аж на сім років молодший за мене. Але в той момент мені здавалося, що у нас немає майбутнього: адже через десять років мені було б вже сорок п’ять, а йому – всього тридцять вісім.

Ну навіщо йому така «стара», як я? Подруги казали мені теж саме, а я, природно, говорила Олександру, але він наполягав на своєму. Я довго сумнівалася, але потім здалася і через пів року ми одружилися. Моє життя перетворилося на казку: чоловік, в прямому сенсі носив мене на руках. Важливим моментом виявилося і те, як Саша ставився до мого сина. Вони з сином швидко знайшли спільну мову, і я, не сумніваючись у тому, що Олександр буде хорошим батьком, зважилася народити йому ще одну дитину.

Мені було майже тридцять сім, коли у нас народилася дочка і майже тридцять дев’ять, коли з’явився на світ наш син. Зараз ми – щаслива багатодітна сім’я. Олександр – відмінний батько, турботливий чоловік і оточуючі не помічають різниці у віці між нами. У більш дорослих жінках чоловіків приваблює мудрість, вміння правильно поводитися, щоб у сім’ї панував мир. Чим не ідеальна дружина?

І нехай весь світ «пліткує» з приводу нерівних шлюбів, головне, що чоловік щасливий, адже він знайшов свою половинку, і не важливо скільки їй років.

– З Яною я щасливий з найперших днів шлюбу. За ці сім років, я ні разу не пошкодував, що вибрав жінку, старшу себе. Навпаки, її життєвий досвід допоміг мені в становленні власної справи, та й взагалі в становленні нашої сім’ї. З Яною я знайшов те, до чого прагнув і не зумів досягти з молодою першою дружиною Лесею.

І, до речі, за всі ці роки, я ні разу не подивився на сторону, як люблять пожартувати деякі мої знайомі, які знають, що моя дружина старша за мене.