Я так хочу врятувати ці 20 років з коханою людиною, але не знаю, як. Можливо, ви, дорогі жінки, мені підкажете, як це зробити і чи варто взагалі

Я так хочу врятувати ці 20 років з коханою людиною, але не знаю, як. Можливо, ви, дорогі жінки, мені підкажете, як це зробити і чи варто взагалі рятувати наш шлюб. Ось яка в мене ситуація.

Познайомився я з дружиною ще в школі. Я розумів, що дуже, по-справжньму, вона мене не кохає, це було зрозуміло з її поведінки. Марина то йшла, то знову поверталася, якщо у неї з кимось іншим не виходило.

Вийшла заміж вона за мене не по любові, але я сподівався. що заслоужу її кохання своїм відношенням до неї, адже я дуже кохав. Народилася донька. Під час шлюбу у Марини ставали романи. Все прощав завжди.

Люблю дуже і досі.

Після чергового її роману знову простив, зробили ми другу дитину і я пішов в армію, підписав контракт у 27 років. Вона завжди приїжджала до мене. поки чекала дитинку.

Коли народилася друга дочка, я якраз завершив службу і повернувся додому. Ми з дружиною багато говорили, вона зізнавалася, що не любила раніше, але зараз ставиться до мене з великою повагою. Зради начебто закінчилися, вона переключилася на роботу, дітей, дім. У мене кар’єра пішла добре. Були якісь непорозуміння, але як і у всіх, напевно.

І ось після Новорічних свят, через 20 років шлюбу Марина сказала, що йде. Іде не до іншого, а просто від мене. Втомилася. Хоча може бути всяке, допускаю, що у неї знову хтось є.

Вона пішла, заблокувала мене всюди. Довго не спілкувалися.

Не так давно поговорили.

І тут я зрозумів, що винен у всьому сам. Останні кілька років вів себе, як егоїст. Любив тільки себе, не помітив навіть цього. Не думав, як їй було прикро. Чи не чув її. Перестав дарувати її улюблені мімози, хоча вона завжди говорила, що їй тато вранці на 8 березня завжди їх дарував.

Марина за ці роки стала мені наче мама, перестала бути жінкою. Квіти та подарунки дарував рідко, хоча раніше завжди привозив подарунки, коли відлітав по роботі. Вдома багато часу сидів за комп’ютером, а вона сама на кухні. дівчата обидві студентки вже, живуть окремо.

Одним словом, я сам не помітив, не відчув вчасно, як у дружини накопичилося образ, що марина стала зі мною самотньою. Навіть з дітьми відносини у мене були провальні.

Зараз, коли своїм вчинком вона змогла розбудити те, що, мабуть, притупилося, я зрозумів, яким був віслюком.

Розумію, що змінити сам себе не зможу – це тільки до спеціаліста, або зроблю це заради неї. якщо Марина повернеться.

Нові відносини поки не можу навіть уявити. Так, можливо, помилок буде менше у других стосунках, занадто болючий урок вона мені дала за все наше життя. Але поки аналізую свої дії.

В останні роки я думав, що навчився їй вірити. Але зараз розумію, що це була просто байдужість.

Намагаюся повернути дружину! Змінитися. 20 років разом – це багато! Не хочу нових відносин, хочу виправитися і бути з мариною.

Хочеться закликати чоловіків, будьте уважнішими, менш цинічними!

А ви, дорогі жінки, можливо, мені підкажете, як повернути дружину і чи варто взагалі рятувати наш шлюб.