Як легко освітлити пожовклу емаль і позбутися від зубних каменів?

Вам потрібно проводити тільки 2 чистки в тиждень цим способом, щоб вже через 14 днів досягти приголомшливих результатів!

Чудова білосніжна посмішка і міцні здорові зуби – це мрія будь-якої людини. Але дуже часто через незбалансоване харчування, шкідливих звичок, вживання ліків, а також з огляду на генетичну схильність, у нас з’являються неприємності з зубами.

Найчастіша проблема – зубний камінь, а також жовтизна емалі. До речі перед тим, як утворюється зубний камінь, зуби набувають саме жовтуватий відтінок. Це ознака скупчення бактерій, які можуть викликати ще й гінгівіт, інфекції горла і т.д.

Щоб видалити зубний камінь в домашніх умовах, спробуйте цей ефективний економічний метод

рецепт

знадобиться:

сіль – 0,5 чайна ложка;

сода – 1 чайна ложка;

перекис водню;

вода;

ополіскувач для порожнини рота.

Що необхідно робити?

Перемішайте соду і сіль. Намочіть зубну щітку в воді, потім умочіть її в приготований порошок і почистіть свої зуби протягом п’яти хвилин.

З’єднайте перекис, і воду в однакових пропорціях і прополощіть рот цією рідиною протягом хвилини. Після цього прополощіть рот прохолодною водою.

Ну і на завершення прочистите зуби за допомогою зубочистки і зубної нитки і прополощіть ополоскувачем для порожнини рота. Знову прополощіть рот звичайною водою.

Не забувайте повторювати процедуру приблизно один раз в три дні, і вже через два тижні ваші зубки помітно побіліють, а зубний камінь пропаде!

Рекомендовано проконсультуватися з фахівцем щодо цього рецепта. До речі, незважаючи на використання такого методу для позбавлення від зубного каменю, походи до стоматолога ніхто не відміняв! Постарайтеся відвідувати цього лікаря один раз на півроку!