Як носити шпильку, щоб привернути удачу, любов, гроші і захиститися від невдач

Сьогодні досить поширене прагнення до позитивного мислення. Передбачається, що все має бути згідно фен-шуй, починаючи з меблів в приміщеннях і завершуючи ідеями в голові. Однак ми самі сильно відрізняємося від китайців. Наприклад, я зі своїми подругами в усі вівторки відвідую разом сауну. Ми залишаємося подругами вже протягом досить тривалого часу і у нас немає таємниць один від одного. Однак одна з нас суттєво відрізняється від інших. Це Іра, яка з великими зусиллями закінчила школу і також зі значними труднощами завершила навчання в училищі. У шлюб вона вступила вже в 19, а розірвала його в 20. Вона безробітна і чоловіка у неї немає, проте в нашій компанії вона лідер. Півроку тому в її долі відбулися істотні зміни.

Вона отримала місце в хорошій конторі, стала отримувати пристойні гроші, у неї з’явився чоловік, також вона вчиться в автошколі. Таємницю її успіху вона тривалий час тримала при собі. Однак я якось виявила шпильку на її сорочці, яка була прикріплена до її внутрішньої сторони.

Шпилька в допомогу проти пристріту
Раніше я однозначно відносилася до такої теми, як пристріт, а також до іншої подібної нісенітниці. Однак з тих пір як подруга переконала мене разом відвідати «священну» жінку, я сумніваюся. Вельми непросто зберігати недовіру, якщо зовсім невідома тобі людина повідомляє зовсім незначні деталі твого інтимного життя.

У підсумку я все ж таки зважилася визначити, наскільки результативний магічний талісман удачі. Пригадується, що коли я була зовсім маленькою, моя бабуся прикріплювала до моєї сукні шпильку і при цьому примовляла заклинання, спрямоване від захисту мене від злого ока, бісів і будь-якої іншої зарази.

Щоб поліпшити якість свого життя, можна користуватися найрізноманітнішими засобами. Якщо планується пустити в хід магію, то не рекомендується йти до чаклунок і екстрасенсів, а також чаклунів інших видів. Це будуть тільки зайві фінансові витрати. Люди, які жили до нас, власноруч виконували ритуали, покликані захистити їх, цілий ряд з них застосовується як і раніше.

Змови з використанням шпильки
Обряд потрібно виконувати в період зростаючого місяця, після заходу сонця, залишаючись одному у власній кімнаті. Шпильку, після того як в її відношенні була виконана змова, наколюють на одяг з його внутрішньої сторони.

1. Змова для залучення удачі

Слід придбати в храмі свічку з воску великого розміру, а також купити в магазині шпильку і червону нитку. Свічку запалюють в приміщенні і промовляють «Отче наш». Через отвір в шпильці протягують нитку, далі на нитці виконують дюжину вузлів, при цьому вимовляють такі слова: «Дванадцять сил, дванадцять щитів, і всі навколо мене, (тут потрібно вставити своє ім’я), міцно стоять, службу несуть — відведіть, щити, від мене всі біди, нещастя, зло та негоди, будьте мені оберегом від століття до століття! Слово моє міцне»

Після того як все сказано, останній зав’язаний вузол запечатують воском від свічі.

2. Проти пристріту

Якщо ваше життя рясніє конфліктами і ви не в змозі налагодити відносини з власним чоловіком, то не варто поспішати їх припиняти. Не виключено, що ваше життя у когось викликало заздрість, і хтось хоче, щоб ви розлучилися. У подібній ситуації шпилька повинна бути підготовлена, щоб протидіяти пристріту. Також буде потрібна цибуля, оскільки даний овоч забезпечує досить сильний захист.

До початку ритуалу слід придбати в магазині цибулину великих розмірів. В ході самої дії потрібно проколоти коренеплід шпилькою, наблизити до рота і вимовляти в напрямку шпильки наступні слова: «Цибуля-борець, захисту вінець, відверни від (ім’я) злі наділи, чорта прибудови. Захисти, збережи, біду будь-яку відверни. Ключ, замок, язик, амінь». Коли обряд завершений, цибулину заривають у грунт.

3. Для отримання грошей

Рано в суботу потрібно розміняти велику купюру таким чином, щоб у вашому розпорядженні виявилася дюжина купюр.

Далі беруть шпильку, найкращий варіант — якщо її колір буде золотий або жовтий і слідом поміщають її в святу воду і в процесі вимовляють слова «Отче наш». Далі шпильку витягують з рідини і проколюють нею розміняні гроші, після чого пристібають до внутрішньої сторони одягу. При цьому вимовляють наступне: «Булавка гостра та спритна, грошики знайшла, собі прибрала. Міцно в них вчепилася, до мене з прибутком повернулася».

Амулет повинен зберігатися в тому ж місці, що і реальні гроші, зокрема його можна тримати в гаманці. Купюри, які були використані в змові, ні в якому разі не можуть витрачатися.

Якщо шпилька, на яку була виконана змова, була загублена, то вона зробила все, що могла. В цьому випадку потрібно виготовити аналогічну на заміну їй, це не становить труднощів. У деяких випадках вороги підкидають шпильки з зігнутому або розстебнутому вигляді або голки в різні місця, в тому числі в взуття, одяг, волосся або під двері. Для таких випадків є певні дії, які допоможуть.

Що робити, якщо ви виявили шпильку.
1. Ніколи не слід торкатися до самого предмету руками! Потрібно натягнути рукавичками або захопити аркуш паперу і з його допомогою віднести шпильку подалі. Рекомендується спалити лист або рукавички.

2. Потрібно вимовити наступну молитву в своїй кімнаті: «Мати Пресвята Богородиця, весь народ праведний ти оберігаєш, помолись і за мене перед Богом. Так накрий ж ти своїм покровом чудотворним мене від усіх недругів і злих супостатів. Нехай так буде віднині і довіку. Амінь».

3. Руки потрібно помити з використанням святої води або погріти їх над запаленою свічкою, купленою в храмі.

Життя свідчить, що в видимих ​​випадковостях випадок не має ніякого значення. Можна вірити або не вірити в сили вищого порядку, проте події, пояснення яким не знаходиться, все одно трапляються в нашому житті. У людей немає пояснення причин низки успіхів або серії провалів. Чи йде мова про долю або про просте везіння? І якщо можна розраховувати, що використання заговореної шпильки допоможе, то є сенс спробувати.