Як носити шпильку, щоб привернути удачу, любов, гроші і захиститися від невдач

Зараз дуже популярним стало китайське вчення фен-шуй, згідно з яким наше життя зміниться в кращу сторону тоді, коли буде порядок в нашому житлі та голові.

Але погодьтеся, у кожного народу та культури є власні правила «фен-шую», які, можливо, і не менш ефективні. Так я щовівторка ходжу з подругами в сауну. Це наша традиція протягом багатьох років. Є в нашій компанії дівчина, яка зовсім не схожа на інших — Іра. Навчання їй вдавалося важко й після училища в 19 років вона одразу одружилася. У 20 років розірвала шлюб. Зараз вона живе щасливим життям, а кардинальні зміни настали у неї всього лиш пів року тому.

Нещодавно їй запропонували роботу в хорошій компанії, де вона познайомилася з чоловіком, зараз у неї є хороші гроші, серйозні стосунки та ще й здає на права. Довгий час вона не розповідала таємницю свого успіху, але я якось виявила шпильку на її сорочці, яка була прикріплена до її внутрішньої сторони.

Шпилька в допомогу проти пристріту
Я ніколи не вірила в такі речі, як пристріт, ворожіння та інші нісенітниці. Ніколи не їздила по всяких бабках, але в той вечір подруга переконала мене разом відвідати «священну» жінку. З того часу в мене підкрадаються сумніви. Адже під час зустрічі та жінка, яка була мені зовсім не знайомою, розповіла деталі мого особистого життя.

Після цієї зустрічі я зважилася на талісман удачі та захисту — шпильку.

Змови з використанням шпильки
Не потрібно іти до ворожок чи чаклунів, ви можете виконати обряд самостійно: потрібно промовити спеціальні слова в період зростаючого місяця, після заходу сонця. Бути при цьому в власній кімнаті та начепити шпильку на внутрішню сторону одягу.

1. Змова для залучення удачі

В храмі візьміть свічку, а ще придбайте шпильку та червону нитку.

Тоді в приміщені запалюють свічку і промовляють молитву «Отче наш». Через отвір в шпильці протягують нитку, далі на нитці виконують дюжину вузлів, при цьому потрібно говорити ці слова:

«Дванадцять сил, дванадцять щитів, і всі навколо мене, (вкажіть власне ім’я), міцно стоять, службу несуть — відведіть, щити, від мене всі біди, нещастя, зло та негоди, будьте мені оберегом від століття до століття! Слово моє міцне»

Останній вузол потрібно запечатати воском від свічі.

2. Проти пристріту

Від заздрощів та пристріту допоможе вам цибуля, яка чудово захищає людей. Потрібно придбати цибулю великого розміру. Проколоти овоч шпилькою та помістити коренеплід біля рота. Промовляти в цей момент такі слова:

«Цибуля-борець, захисту вінець, відверни від (ім’я) злі наділи, чорта прибудови. Захисти, збережи, біду будь-яку відверни. Ключ, замок, язик, амінь». Після цього цибулю потрібно зарити в ґрунт.

3. Для отримання грошей

В суботу вранці потрібно підготувати дюжину купюр та взяти шпильку золотого кольору. Помістити шпильку у святу воду та промовити «Отче наш». Кожну купюру проколюють шпилькою та промовляють слова: «Булавка гостра та спритна, грошики знайшла, собі прибрала. Міцно в них вчепилася, до мене з прибутком повернулася».

Й прищепити її на одяг.

Що робити, якщо ви виявили шпильку.
1. Не можна торкатися шпильки голіруч. Через тканину чи папір віднесіть її якнайдалі, а папір спаліть.

2. В кімнаті промовити молитву: «Мати Пресвята Богородиця, весь народ праведний ти оберігаєш, помолись і за мене перед Богом. Так накрий ж ти своїм покровом чудотворним мене від усіх недругів і злих супостатів. Нехай так буде віднині і довіку. Амінь».

3. Промити руки святою водою.

Можете вірити, а можете і не вірити, але цей амулет мені дійсно допоміг покращити життя.

Що ви думаєте з цього приводу?