Як позбутися від осколків дзеркала, щоб не привернути до себе біду

Як правильно прибрати розбите дзеркало.

Дзеркало ще здавна вважалося одним з найбільш магічних предметів, якому приписували різні властивості. Розбити його вважалося до великої біди в будинку, тому до нього ставилися з великою обережністю. Воно має багато різних прикмет і забобонів, інформує Ukr.Media.

Що робити з розбитим дзеркалом

Дзеркало в будинку володіє магічними властивостями. Існує думка, що воно з’єднує світ живих і мертвих. Володіє енергетичним спогадом як позитивним, так і негативним. Якщо його розбити, то емоції здатні проникнути в нашу ауру і засмітити її.

З розбитим дзеркалом існує багато різних прикмет і забобонів, які можуть впливати на людське життя і долю. Якщо воно розбилося, радять з великою обережністю ставитися до осколків. Не радять їх чіпати голими руками. Бажано змести віником, щіткою або вологою ганчіркою на совок.

Якщо люди ненавмисно поріжуться дзеркалом, то можуть залучити у своє життя горе і погане самопочуття. Великі шматочки змітають віником або щіткою, а дрібні найкраще зібрати пилососом. Збирати їх потрібно тим людям, з чиєї вини воно розбилося.

Якщо виною всьому дитина, радять це зробити батькам або кровним родичам. Стороннім людям не можна збирати осколки, можна залучити невдачі і нещастя у своє життя. Якщо дзеркало розбилося на рівні частини, їх потрібно обережно зафарбувати чорною фарбою, це допоможе не накликати негаразди в особисте життя.

Не можна дивитися на розбиті осколки дзеркала, це може притягнути проблеми зі здоров’ям, а також невдачі на шляху. Перед тим як викидати дзеркало, його радять обережно згорнути і покласти в тканину, лише потім можна викидати. Повторно розбивати дзеркало не можна, це може спричинити невдачі і погане самопочуття, агресію, втрату здоров’я.

Як позбутися від впливу негативної енергії розбитого дзеркала

Зберігати осколки розбитого дзеркала не радять, навіть в тому разі, якщо вони є антикваріатом. Обов’язково радять позбутися від осколків і купити на заміну нове. Не радять викидати просто так дзеркало в сміттєвий бак, радять закопати його в землю.

Якщо немає такої можливості варто винести на вулицю, добре сховавши в тканину, потім в папір і сказати такі слова:

«Виношу всі біди, викину їх геть, а удачу і любов, залучаю в будинок. Амінь”»

Дані слова нейтралізують вплив негативної енергії розбитого дзеркала і привернуть щастя і достаток. Якщо в будинку розбився магічний предмет, радять поховати осколки в землі подалі від будинку. Бажано там, де не ходять люди.

Якщо люди розбили дзеркало і збираючи осколки дивилися на нього, радять очистити своє енергетичне поле. Це допоможе захистити від усіх бід і невдач людину. Для цього радять опустити осколки в воду, змити весь негативний пил, потім лише закопати в землю. Радять, коли миють осколки дзеркала говорити такі слова:

“О Діва Марія, прошу підтримай, від негараздів убережи, все погане забери, а удачу залучи».

Після цього, радять посміхнутися і думати про хороше. Дана дія нейтралізує негативну енергію і приверне щастя і достаток. Тріснуло дзеркало — від нього також радять позбутися, бажано викинути, добре загорнувши в тканину.