Як речі попрати і порошок заощадити. Життєва хитрість стане в нагоді вам

Ну хто не опинявся в такій ситуації? Витягли речі з пралки, начебто і прокрутилися – а щось не те. І свіжості очікуваної немає, і цятки якісь залишилися, але ж повинні були відійти на раз-два. І сиди, гадай, чи то машинка стала поганенько працювати, то чи порошок попався неякісний? Може, режим змінити? Може, майстра викликати?

Я підгледіла у приятельки дивну фішку, каже, давно так робить. Кладе при пранні всередину барабана звичайний поліетиленовий пакет. Що за дичина, дивуюся я, як він буде себе при віджиманні вести? При зливі? І навіщо взагалі пакети прати?

Але подруга пояснила, що фішка в економії ресурсів. Порошку потрібно менше, а речі краще відпираються. І машинка експлуатується дбайливіше.

Як це так?

Господині давно зметикували, що пластиковий пакет вирішує питання статичної електрики всередині машинки, на пакет збираються всі порошинки, ворсинки, дрібне сміття і шерсть;

Ге тільки білизна стає чистішою, тут ще й фільтр пральної машинки отримує додатковий захист, не забивається брудом;

Пакет не дає металевим кнопкам, гудзикам і іншим елементам одягу шкребти об барабан машинки, захищає її всередині;

Головне – не кладіть пакет в барабан, якщо перете вовняні речі. І не беріть той, на якому фарбою нанесені малюнки. Неякісний друк від води розмокає, і вся ця кольорова мазня перейде на білизну.