Як тільки мати побачила кого народила, вона відразу відмовилася від малюка…

Це історія про одну жінку, яка народила малюка і відразу ж відмовилася від нього, оскільки він був темн0шкірum. Швидше за все новоспечена мама зрадила своєму чоловікові, а малюк став тому підтвердженням. Тому не довго думаючи, жінка відразу ж після пологів написала відмову. А чоловікові повідомила, що малюк заruнув під час пологів.

Хлопчик, від якого відмовилася рідна мати, залишився зовсім один. Персонал лікарні готував всі потрібні документи, щоб передати малюка в будинок маляти. Але одна з медсестер звернула увагу на не зовсім здоровий стан дитини. Виявилося, що у новонародженого почалося кисневе голодування. Малюк потрапив в реанімацію, де за його життя боролися лікарі. Через деякий час, хлопчик пішов на поправку і готувався до переїзду в дитячий будинок. Але медсестра, яка перша помітила, що з хлопчиком не все впорядку, вже не могла забути ці маленькі рученята і чарівні оченята…

Жінка розповіла про те, що трапилося своєму чоловікові і про те наскільки цей хлопчик запав їй в душу. Вона почала вмовляти усиновити малюка. Тим більше, що у них з чоловіком не виходило зачати свого власну дитину. Але чоловік був категорично проти ч0рн0.шk.ір0ї дитини. Якимось дивом жінка все ж змогла умовити чоловіка і малюк, якого назвали Марк, знайшов маму і тата. Але на цьому історія не закінчується. У сім’ю прийшло нове щастя. Буквально через рік жінка завагітніла! Тепер в цій чудовій і дружній родині аж двоє прекрасних дітей !!!

Джерело:ne-vse.pro