Як у Лайми Вайкуле. Тіна Кароль кардинально змінила зачіску

Відома українська співачка Тіна Кароль випустила новий кліп на пісню “Двойной рай”, яку присвятила її власній свободі і відносинам, які вже закінчила.

Кліп був знятий в стилі романтичного трилера, в ході якого Кароль перетворилася в ефектну блондинку. Вона взяла в руки револьвер, з якого стріляла по мішені через ревнощі.

За словами режисера Аліни Симоненко, Кароль уособлювала тендітну жінку, в якій захована величезна сила.

Всі образи, які підібрала стиліст Ольга Ревуцька для співачки були в чорному кольорі. За словами дизайнера, таким чином вона хотіла підкреслити концепцію “прихованої сексуальності”. Тіна перетворилася в вінтажні сукні від David Koma, SAINT LAURENT і GUCCI і тим самим відобразила на екрані стиль епохи двотисячних.

Пісня “Двойной рай” з однойменного альбому, який широка публіка побачить 29 жовтня, входить до 11-ї платівка артистки, яку вона написала з Аркадієм Александровим. Це 3-тя платівка за рік. Навесні у неї вийшов альбом під назвою “Красиво”, а влітку – альбом “Молода кров”, який складається з колаборацій з молодими українськими артистами, такими як Latexfauna, Alina Pash, Kazka, Ivan Navi, Wellboy.

На своїй сторінці в Instagram співачка ще раз нагадала про вихід нового альбому, опублікувавши уривок з кліпу.

“Прем’єра кліпу “Двойной рай” для всіх закоханих вже на YouTube”, – написала вона.