Як залучити гроші і удачу у вересні: поради для кожного зі знаку Зодіаку

Вересень – місяць не найпростіший, астрологи до того ж стверджують, що настрій планет буде не найкращим. Щоб не втратити удачу і залучити більше грошей в своє життя, вам варто слідувати рекомендаціям експертів.

Овен

Овнам для залучення грошей потрібно перестати витрачати їх направо і наліво. Це дуже важливо, оскільки астрологи відзначають труднощі з їх надходженням. Швидше за все, багатьом Овнам заплатять за труди пізніше, ніж обіцяли. У вересні краще не витрачати більше, ніж потрібно, і не брати в борг, особливо у банку.

Телець

Щоб удача і гроші були поруч з Тельцями, їм доведеться спиратися тільки на самих себе, на свій досвід, на свої знання. Не варто питати поради і прислухатися до рекомендацій оточуючих, особливо якщо вони будуть непроханими. Це повинно допомогти зберегти удачу і гроші.

Близнюки

У вересні головний покровитель Близнюків, Меркурій, буде в занепаді, але це не означає, що потрібно перестати діяти. Ці люди зможуть досягти успіху в роботі і бізнесі, а також зможуть зробити важливі придбання на вигідних умовах. Через Меркурій їм доведеться боротися з лінню і частіше прислухатися до інтуїції.

Рак

Ракам для збереження і примноження фінансової удачі у вересні варто займатися справами, не відкладаючи їх у довгу шухляду. Ні в якому разі не можна лінуватися. Це може не сподобатися начальству, колегам або партнерам по бізнесу. Також це позбавить Раків позитиву.

Лев

У вересні планети будуть змушувати Левів ризикувати без причини, тому їм необхідно якомога частіше прислухатися до порад друзів і родичів. Вони зможуть вчасно відмовити їх від непотрібних витрат і від ризикованих вчинків. Також корисною буде спільна робота.

Діва

Гроші і удача прийде до тих Дівам, які зможуть всупереч поганому настрою займатися отриманням нових знань. Потрібно сфокусуватися на якості роботи і на поліпшенні навичок. Це приверне гроші і удачу не тільки у вересні, але і в цілому в кінці 2021 року.

Терези

Терези будуть сповнені удачі, але щоб її не розгубити, цим людям потрібно як слід відпочивати після кожного трудового дня. Залучити гроші, на думку астрологів, їм допоможе вірність своїм принципам. Не потрібно придумувати якісь нові правила, залишати зону комфорту, ризикувати.

Скорпіон

Перше, що допоможе зберегти фінансову удачу, – це вміння тримати слово. Також Скорпіонам важливо покладатися на переговори. Потрібно взаємодіяти з людьми і не намагатися шукати конфлікти. У вересні астрологи радять шукати друзів і соратників, нові захоплення.

Стрілець

Стрільцям дуже важливо зберігати оптимізм. У негативному настрої їх покине фінансова удача, а також харизма і чарівність. Гроші їм принесе бажання займатися тим, що вони люблять найбільше. Подібні заняття допоможуть перемогти депресивні думки і відігнати нудьгу.

Козеріг

Нудьга і неробство – ось два найгірших ворога Козерогів у вересні. Цим людям необхідно частіше займатися тим, що породжує в них цікавість. Якщо нічого не робити, фінансові потоки почнуть обходити цих людей стороною, а це буде означати зниження продуктивності і втрату удачі.

Водолій

Найголовніше для Водоліїв у вересні 2021 року – навчитися приймати допомогу від друзів і родичів, колег і товаришів, особливо якщо вони самі запропонують підтримку. Це дуже важливо, оскільки їх мотиви будуть чистими і світлими. Не потрібно відкидати їх бажання допомогти.

Риби

Щоб фінансова сфера приносила Рибам задоволення, їм потрібно вміти фокусуватися не тільки на ній, але і на любові. Вересень – час, коли варто пам’ятати про всі життєві аспекти. Якщо набридло працювати, варто присвятити трохи часу домашнім справам, любові, відпочинку, захопленням.