Якби я знала, до чого призведе моє співчуття! Мила і на вигляд інтелігентна старенька опинилася маніпулятором. Десь через два місяці після переїзду свекрухи стало помітно, що чоловік змінився. Він почав чіплятися до дрібниць, критикувати мою їжу, дорікати в зайві витрати

Раніше ми зі свекрухою жили в різних містах і бачилися кілька разів на рік на свята і дні народження.

Я завжди до неї добре ставилася: в наші рідкісні зустрічі вона здавалася приємною, розважливою і дуже доброзичливою.

Тому коли не стало свекра і появи вікових проблем,я не замислюючись запропонувала перебратися до нас. На той час ми побудували великий заміський будинок, а дорослий син поїхав на стажування в Німеччину.

Якби я знала, до чого призведе моє співчуття! Мила і на вигляд інтелігентна старенька опинилася маніпулятором.

Десь через два місяці після приїзду «мами» стало помітно, що чоловік змінився. Він почав чіплятися до дрібниць, критикувати мою їжу, дорікати в зайві витрати. Говорив, що я погана господиня, купую шкідливі продукти, не слідкую за будинком.

Хоча раніше такого не було. Потім чоловік став відмовляти в побутової допомоги, мовляв, не чоловіча це справа. І чим більше проходило часу, тим більше категоричним і незговірливим він ставав.

Одного разу я мимоволі підслухала розгориться чоловіка з мамою. І зрозуміла причину настільки разючих змін: під час бесіди свекруха нещадно мене критикувала.

Вона перераховувала всі мислимі і немислимі недоліки, говорила, що я сиджу у нього на голові і, звичайно ж, шкодувала «свого хлопчика». У цей вечір у мене відкрилися очі, але, на жаль, було занадто пізно.

Ситуація загострювалася з кожним днем. Чоловік відмовився від моєї їжі, і тепер на кухні орудувала свекруха. Всі вихідні він працював її особистим шофером: возив по поліклініках, магазинах і базарах.

Чи потрібно говорити, що управління нашим сімейним бюджетом він теж довірив їй!

Я як могла намагалася виправити ситуацію, але всі спроби оберталися скандалом: свекруха хапалася за серце і пила валідол, а чоловік починав кричати і зовсім мене не чув.

Тепер я живу в нашій крихітній міській квартирі і готуюся до розлучення. За два роки ми з чоловіком стали зовсім чужими людьми, двадцять років щасливого сімейного життя перекреслені одним махом.

Тому хочу всіх попередити: не повторюйте моїх помилок! Не пускайте свекруху до свого будинек, тримайте її на відстані! Чим далі, тим краще! Хіба не так?