Якось Орест запросив мене на зустріч. Було видно, що він хотів мені щось сказати, але до кінця вечора так і не наважився. А зранку я відкрила телефон і дізналася, що у нього є дитина. Він в соцмережі виставив фото. У коментарях людям написав, що це його син. Я була ошелешена, відразу подумала, якщо є син, значить є і дружина

З Орестом ми познайомилися випадково. В продуктовому магазині, на касі, ми розговорилися про ціни, потім він запропонував мені допомогти з сумками. Так і зав’язалися наші стосунки.

Зустрічалися ми не часто, більше спілкувалися в соцмережах, і то навіть не телефонними розмовами, а повідомленнями, що мене дещо насторожувало. Але загалом цей чоловік мені дуже сподобався – спокійний, врівноважений, саме за такого чоловіка я мріяла вийти заміж.

Якось Орест запросив мене гуляти. Було видно, що він хотів мені щось сказати, але до кінця вечора так і не наважився. А зранку я відкрила телефон і дізналася, що у нього є дитина. Дитині десь років два-три. Він в соцмережі виставив фото з хлопчиком. У коментарях людям написав, що це його син.

Я була ошелешена, відразу подумала, якщо є син, значить є і дружина. Почала уважно гортати його сторінку, намагалася знайти його дружину для того, щоб переконатися, що у нього є сім’я. Але дружину ніде не знайшла. І він ніде про неї не згадував. В «сімейний стан» нічого не написано. Обручки не бачила.

Справа в тому, що коли ми спілкувалися, я і не підозрювала, що у нього є дитина. Обручки не було. Оресту всього 25 років, я була впевнена, що він неодружений.

Я теж ніколи не  була заміжньою, у мене дітей немає. Але я дуже б хотіла створити сім’ю і народити дитину. Якщо у нього є дружина, то ні за що на світі, не буду втручатися в чужу сім’ю. Але мені невідомо, є дружина чи ні. А якщо він батько-одинак?

Я не знаю, що це таке, ростити дитину, при чому – чужу. Мені дуже і дуже соромно. Я серйозно не знала, що у нього є сім’я. З дружиною або без неї, дитина – це вже сім’я. Я рада за нього, що у нього тепер є сенс життя. А мені погано і дуже соромно.

Я перестала спілкуватися з Орестом, відповідати на його повідомлення і дзвінки. Я вважаю, що він зобов’язаний мені був сказати про дитину.

Два тижні мій телефон мовчав, а вчора ввечері прийшло коротке повідомлення. Так, у мене є син, але дружини немає, її не стало півтора роки тому. Я дуже сподівався, що ти станеш мамою для мого сина, а для мене дружиною.

Я поки нічого ще не відповіла. Я не була готова до такого. Не знаю що робити. Може, мені варто його забути? Хоча і буде це дуже нелегко. Я не впевнена, що зможу прийняти чужу дитину, я до такого не готова. Але і втрачати Ореста мені теж буде прикро.