Яєчний білок ефективніше ботокса! Допоможе зменшити навіть глибокі зморшки

Питання про те, як позбутися від зморшок і пігментних плям, мабуть, ніколи не перестане бути на першому місці для жінок. До чого тільки не вдається прекрасна половина людства, щоб бути красивими й виглядати так, як хочеться. Але шикарна маска з ефектом ботоксу може закрити це питання раз і назавжди.

Вона складається всього з двох компонентів, які сприяють омолодженню клітин шкіри, розгладжують зморшки, що з’явилися з віком, та пігментні плями. Застосовувати такий засіб — одне задоволення. Тим більше, що для приготування не потрібно особливих, рідкісних компонентів. В її основі білок з курячого яйця. Що може бути простішим?

Як відомо, білок має властивості боротися з бактеріями. Також він насичений вітамінами з групи В та вітаміном Е. І в ньому містяться всі необхідні мінерали для краси вашого обличчя. Засоби догляду за шкірою, що готуються на його основі, допомагають відновленню клітин, очищають і висвітлюють шкіру та розгладжують всі зморшки.

Цей компонент відмінно підійде для шкіри будь-якого віку і типу, збереже молодість, пружність та еластичність шкіри.

Крім того, яєчний білок — це ще й чудовий очисник та тонік, який позбавить від чорних цяток та підсушить шкіру.

Шикарна маска з ефектом ботоксу від зморшок і пігментних плям

яєчний білок — 1 шт

кукурудзяний або картопляний крохмаль — 2 чайних ложки

Щоб приготувати маску, треба змішати всі ці компоненти і нанести на обличчя, як звичайну маску з магазину. Зазначимо, що перед цим шкіру треба очистити від косметики чи макіяжу. Вона має бути сухою. Застосувати цей домашній засіб можна і для шиї, декольте та рук. Щоб маска краще лягала на шкіру, її варто наносити спеціальною кісточкою або ватним диском.

Після того, як вона висохне, нанести поверх неї другий шар, а далі — третій. Почекати доки гарно підсохне і змити прохолодною водою.

Таку процедуру треба проводити протягом 25 днів перед сном. А потім ще, через 10 днів відпочинку. Але вже — 1 раз на тиждень.

Маска ефективна тим, що в білку міститься природний колаген, який сприяє молодості шкіри та широко застосовується у відомих кремах та салонах краси. Але від зморшок і пігментних плям допоможе і домашня шикарна маска з ефектом ботоксу.