З куркумою можна забути про воскові смужки і креми для депіляції: супермаска з 3 інгредієнтів

Жінки, які доглядають за собою та хочуть залишатись завжди красивими, точно знають, що волосся в небажаних місцях — вічна проблема.

Тут можна або зробити все безболісно, але на день, або ж щоразу здригатись від болю і отримувати стрес, а це не з приємного, знаєте.

Станки для бриття та крем для депіляції — це швидко та просто, але вже наступного дня доведеться повторити процедуру. Якщо говорити про віск та шугаринг, то це надзвичайно боляче, та й не кожна красуня може собі це дозволити через фінансовий бік.

Але, як виявилось, існує засіб, яким можна скористатись вдома. Це буде ефективно та безболісно. Здається, нереально? А от і реально! Вам допоможе куркума. Після кількох застосувань волосся зовсім перестане рости.

Як позбутися від волосся

Яка б ділянка вас не турбувала (ноги, інтимні зони, обличчя, руки) — цю процедуру можна застосовувати для будь-якої частини тіла. Існує лише один недолік такої процедури: на деякий час ваша шкіра пожовтіє, але плями жовтого кольору легко можна видалити ватним диском, змоченим у молоці.

Як працює куркума?

Вона засмоктує волосяну цибулину, тому ефект буде довгим. Якщо у вас густе на жорстке волосся, то повторіть процедуру кілька разів до повної гладкості.  Робіть це регулярно (двічі на тиждень), поки волосся не лише зникне, а й перестане рости. Окрім лазерної епіляції, більше ніяка з цією зрівнятись не може.

Маска з куркуми — це чудовий засіб для рук для обличчя, адже містить велику кількість користі.

Антисептик. Оскільки містить багато піридоксину та ефірної олії, усуває запалення й біль, алергічні прояви і сліди від укусів. Маска з куркумою забере не лише, волоски, а й висипання.

Тонус шкіри. Забезпечує цей ефект аскорбінова кислота. Вже після трьох застосувань шкіра стає більш гладкою.

Відбілювання. Куркума хоч і залишає відтінок на шкірі, але відбілює її також. Разом з плямами ви забираєте пігментні плями. Якщо вам більше, ніж 40 років, то без цієї маски не обійтись.

Усуває набряки. Це робить філохінон, що міститься в куркумі, він також нормалізує роботу сальних залоз.

Подряпини будуть непомітними. Ніацин розгладжує шкіру, тож шрами та подряпини стають не такими помітними, окрім того, загояться.

Як зробити засіб для депіляції на сонові куркуми?

Інгредієнти:

3 ст. л. молока

2 ч. л. куркуми

2 ст. л. рисового борошна (можна замінити на пшеничне)

0,5 ч. л. солі

Що робити?

Змішайте усі інгредієнти одразу, поки не утвориться однорідна густа суміш.

Очистьте шкіру.

Нанесіть маску на шкіру на 20 хвилин, поки не висохне повністю.

Зітріть суміш вологим рушником чи серветкою.

Змастіть шкіру зволожувальним кремом або ефірною олійкою.

Маска з куркумою дуже діє на ріст волосся, уповільнює його, тому, якщо ви прихильниця шугарингу чи воскової депіляції, візьміть це до уваги, адже відрощувати необхідну довжину треба буде довше, ніж зазвичай.

А яка ваша улюблена депіляція?