«За умовні $10 000 можуть поховати справу». Масі Найєм запропонував допомогу дочці загиблого в ДТП у Харкові

Адвокат Масі Найєм заявив, що його юридична компанія готова надати правову допомогу дочці водія, який загинув у ДТП в Харкові.

У своєму Facebook Найєм попросив поділитися контактами дівчини та пообіцяв, що їй допоможуть відновити справедливість. Також адвокат пояснив, чому не варто було публічно просити про правову допомогу.

“…Адвокати підозрюваного можуть «заслати» адвокатів, які працюватимуть в інтересах підозрюваного, а не потерпілої. Я це пишу не з метою, щоб взяли нас. Але з метою, щоб сама потерпіла взяла це до уваги”, — написав він.

На думку Найєма, справа дуже гучна і «за умовну суму в 10 тисяч доларів будь-який слідчий зробить відповідну помилку під час досудового розслідування, що… може поховати справу». Він наголосив, що лише адвокати потерпілої будуть зацікавлені в тому, щоб не припускати таких помилок.

Раніше дочка водія Chevrolet Aveo, який загинув внаслідок ДТП у Харкові, записала відеозвернення та попросила про юридичну допомогу. Вона заявила, що шукає досвідченого адвоката, який «може бути з нами в цій ситуації», і попросила відгукнутися свідків аварії.