Закип’яти банани з корицею, випий перед сном і здивуєшся тому, що з тобою станеться!

Багатьом може не сподобатися! Але по впливу – натуральні ліки, дуже сильне.

Багатьом може не сподобатися! Але по впливу – натуральні ліки, дуже сильне. Моментально відновить організм і поставить на ноги! Такий банановий коктейль робиться за дві секунди.

Основний живильний компонент – банан, який містить калій, магній і фосфор. Калій корисний для всіх м’язів, в тому числі і для м’язів серця. Фосфор допоможе організму впоратися з переварюванням вуглеводів.

Кориця допоможе запобігти хворобі Альцгеймера. Важливий момент: для напою варто вибрати корицю в натуральному вигляді, саме палички, а не порошок!

Ефект від вживання диво-напою помітний вже через 3 дні. Для його приготування можна використовувати переспілі банани!

Банани з корицею

ІНГРЕДІЄНТИ

1 л води

2 нарізаних кружечками банана

2 палички кориці

Приготування

1. Вскип’яти воду з корицею. Поклади в теплу воду банани, дай воді закипіти.

2. Остуди і випий коктейль за годину до сну.

Гарне травлення, міцний сон, поліпшення пам’яті, підвищення гемоглобіну – це лише мала частка позитивних ефектів від вживання бананового настою. Прекрасно заспокоює нервову систему, спробуй обов’язково!

Користь бананів для організму не викликає сумнівів. Рекомендую тобі вживати цілющий напій протягом найближчого тижня, це порятунок в осінньо-зимовий сезон, коли організм ослаблений раптовими холодами. Бажаю тобі міцного здоров’я!`

Редакція сайту вдячна Вам за те, що читаєте нас! Ми стараємося зробити наш вміст, максимально корисним для Вас!

Стаття носить виключно інформаційний характер. Пам’ятайте, що перед початком будь-якого лікування консультація лікаря є обов’язковою!