Залишився тиждень: українських водіїв терміново попередили. Будуть штрафи

Всім українським водіям повідомили про дуже важливі зміни. Тепер з наступного місяця всі водії будь-якого транспорту будуть змушені їздити з включеним світлом навіть в денний час доби.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «РБК-Україна»

По всій території України з 1 жовтня по 9 травня діятиме нова нестандартна зміна. Весь транспорт, який їздить дорогами України в не населених пунктах, повинен їздити виключно з включеними фарами, навіть у денний час.

Кабінет міністрів України прийняв закон, в якому застосовані нові правила для дорожнього руху.

Українська влада прийняла рішення, що всі механічні транспортні засоби повинні їздити з включеним освітленням, щоб було краще видно рухомі об’єкти на проїжджих частинах.

Є інформація, що за порушення цього правила на території України водія зупинятиме поліція. У перший час штрафів бути не повинно, але будуть зроблені, як мінімум, попередження про те, що необхідно їздити з включеним ближнім світлом.

Є деяка відповідність з підрозділу 1.10 Правил дорожнього руху, в якому йдеться про те, що зовнішні світлові прилади повинні бути застосовані у вигляді денного ходового вогню. Щоб поліпшити видимість, під час руху навіть в денний час, необхідно включати світло.

Денне світло необхідне для того, щоб при нестабільних погодних умовах була можливість краще орієнтуватися на дорозі. По всій території України є дуже багато випадків дивних аварій. Через нестабільну погоду було прийнято рішення внести деякі поправки до правил ПДР. Саме через те, що в холодну пору року погіршується видимість на дорогах, тепер необхідно їздити зі світлом в будь-який час доби.

Ніколи не варто забувати про свою безпеку і про безпеку оточуючих людей. Так що не потрібно ігнорувати такі зміни і варто дотримуватися правил, щоб зайвий раз ніхто не постраждав.