Заманювала водіїв своїм «тюрбаном»: Тіна Кароль показала, як вибігла на трасу у халаті

Відома українська співачка Тіна Кароль вирішила знятися в короткому ролику в домашньому халаті, в якому вирішила вийти на дорогу.

Зірка ловила попутку в халаті, рушником на голові і чашкою кави, мило посміхаючись оператору. Тіна вийшла на узбіччя дорогу, підняла руку, а потім розсміявшись сказала в камеру: “Дура!”.

Відеоролик з’явився на фан-сторінці співачки.

Повинні відзначити, що співачка виглядає карколомно навіть в халаті, не кажучи вже про знімки в офіційному акаунті – там співачка регулярно демонструє красу своєї фігури.

Секрет її прекрасного зовнішнього вигляду дуже простий – Кароль регулярно тренується з тренером. Більш того, її любов до спорту настільки велика, що співачка обладнала одну з кімнат у власному будинку інвентарем для фізичних вправ.

Тіна зізнається, що займається спортом не тільки вдома, але і під час гастрольних турів. Вона завжди бере з собою фітнес-гумку і з її допомогою робить вправи і для рук, і для ніг.

Фанати співачки давно знають і про її любов до скакалки і складних стрибках з її допомогою, а також Кароль любить йогу і стає навіть в найскладніші асани.

Її Instagram рясніє яскравими знімками, а фоловери регулярно запитують секрет стрункості зірки.