Замість осені на зміну вийшло літо. Синоптики прогнозують нову хвилю спеки в Україні

Стало відомо, коли ще в Україну нагряне сонечко, а разом з ним і тепло.

Останнім часом в країні досить прохолодно, але спека ще буде, запевняють фахівці. Так, за їхніми словами, в третій декаді вересня очікується так зване “бабине літо”, тому українці зможуть ще насолодитися теплом. Відповідну заяву зробив директор Українського гідрометцентру Микола Кульбіда, пише “РБК-Україна”.

Він зазначив, що такого терміна, як “бабине літо” метеорологи не використовують, але під цим мається на увазі період якоїсь тихої, спокійної, теплої погоди після похолодань. Цього місяця такий період пообіцяли з 19-20-го числа.

І ось, приблизно десь в третій декаді вересня прогнозуються кілька днів з такою температурою і характером погоди, який можна назвати “бабиним літом”. Потім знову погода продовжить змінюватись і так вже до самої зими.

До слова, до цього синоптики говорили про погоду на жовтень. Так, згідно з їхнім прогнозом, наступний місяць обіцяє бути дощовим і дуже холодним. За винятком південних і західних областей, де термометри в окремі дні покажуть приблизно +20 градусів тепла. Відповідним прогнозом погоди поділився народний синоптик України Леонід Горбань.