Зберігайте!! 8 безпечних і ефективних способів позбутися від ячменю на оці

8 безпечних і ефективних способів позбутися від ячменю на очі

Тепловий ефект допомагає знизити запалення, зменшити біль, запобігти ускладненням і серйозне нагноєння. Прогріти очей і зняти запалення можна за допомогою вареного яйця. Очисти його, розріж навпіл, оберни в хустинку і використовуй теплим.

Фізіотерапія

Справитися з ячменем допомагають фізіотерапевтичні процедури — мікрохвильове теплове випромінювання, електрофорез, терапія ультрафіолетовим випромінюванням. Вони відмінно прогрівають повіку і вбивають мікроби (стрептококи, стафілококи), що викликали запалення.

Курс фізіотерапії в залежності від методики становить 4-6 днів.

Медикаментозне лікування

Призначити лікування медикаментами може тільки лікар. Як крапель використовуються такі препарати: сульфацил-натрій, гідрокортизон, преднізолон, пеніцилін, офтальмоферон та інші.

Капати обраний лікувальний розчин необхідно 3-4 рази на добу, такий підхід допомагає позбутися від ячменю на оці швидко і сприяє захисту від ускладнень.

Якщо на тлі ячменю підвищилася температура тіла, турбує загальне нездужання, то лікар може призначити терапію антибіотиками перорально або внутрішньом’язово. Дієві антибіотики в таблетках проти ячменю-це офлоксацин, амоксил.

Дієтотерапія

Відновлення правильного харчування не допоможе зняти безпосереднє запалення, але стане додатковим профілактичним гарантом на майбутнє. Варто уникати смаженого, гострого, жирного.

Ромашка

Після попередньої консультації з лікарем, в якості додаткового лікування можна використовувати засоби народної медицини. Змочи ватний диск охолодженим відваром аптечної ромашки і приклади його до ока. Роби так протягом декількох днів, поки запалення не пройде.

Подрібни в кашку лист свіжого алое. Зроби примочку. Алое має властивість витягати гній.

Трав’яний збір

Якщо людину часто турбує ячмінь, можна застосувати відвар з наступних компонентів: 2 частини кореня лепехи, 2 частини березових бруньок, 4 частини трави багна, 4 частини трави череди, 3 частини трави фіалки.

Подрібни всі інгредієнти за допомогою кавомолки. Заварюй дві столові ложки збору близько 10 хвилин, потім дай відстоятися 12 годин і профільтруй. Отриманий засіб приймай за півгодини до їди. Разова доза-половина склянки.

Протипоказання при ячмені

Найголовніше: ячмінь категорично не можна видавлювати, так як гнійний вміст може поширитися на повіку, а це загрожує абсцесом та іншими серйозними ускладненнями.

• У дитинстві нам говорили, що на ячмінь потрібно поплювати. У кращому випадку це просто марно, а в гіршому може привести до потрапляння в око інфекції.

Застосовувати для протирання ячменю перекис водню або інші концентровані розчини.

Гріти очі над парою.

Промивати очі сечею.

Користуватися косметикою для очей.

Носити контактні лінзи.

Джерело