Зеленський поставив оцінки собі й “слугам народу” за два роки роботи (відео)

Український президент Володимир Зеленський під час з’їзду фракції “Слуга народу”, який проходить у Трускавці, заявив, що оцінює свою роботу на посаді глави держави на 7-8 балів із 12-ти. Водночас роботу політсили він оцінив на три з плюсом (за п’ятибальною шкалою).

Відповідаючи на запитання журналіста видання “Українська правда” в суботу, 2 жовтня, президент зазначив, що таку оцінку поставив би “слугам” через це, що їм “не вистачає досвіду”, – пише Оbozrevatel

Водночас багато народних депутатів, на думку Зеленського, “дуже сильно підтягнулися”. Серед них, як сказав президент, є “потужні люди”, проте “не все гладко”.

“Є потужні люди, яких, вибачте, що я так кажу, ніколи не було в Україні, не було багато таких людей. З точки зору цифровізації, інфраструктури, енергетики в таких боях і конкуренції, які у нас є на міжнародній арені”, – сказав глава української держави.

Говорячи про оцінку своєї роботи, він зазначив, що оцінювати повинен український народ. Однак додав, що за шкалою з 12 балів поставив би собі 7-8.

Також президент визнав, що після першого року його президентства було уповільнення реформ. За його словами, чинили опір “система і Верховна Рада”.

“Навіть разом із тим, що у нас є монобільшість і можна дуже швидко усе просувати, що і було і є моєю місію. До речі, ми зараз пришвидшились. Виходимо на той самий процес, однак складна ситуація з регламентом. Вважаю, що регламент – це таке слово, що може зробити похорон з українською економікою”, – додав політик.