Зеленський взявся за села: президент доручив чиновникам нову реформу, тепер країна зміниться…

Не так давно з’явилася нова інформація про те, що чинний президент України Володимир Зеленський ініціює реформу села.

Президент зробив заяву про те, що більшість українських сіл вимагають розвитку і нового системного підходу. Він уточнив, що негайно звернеться до Кабінету Міністрів із завданням підготувати концепцію розвитку сіл і невеликих міст.

Цю інформацію гарант повідомив під час спілкування з представниками ЗМІ в рамках робочої поїздки в Херсонську область

Уточнюється, що Зеленський відвідав село Садове, яке знаходиться на Херсонщині, а також він встиг поспілкуватися з місцевими жителями.

Він підкреслив, що в українських селах повинні бути всі умови для життя, серед яких і школа, і якісна медицина, і робочі місця, щоб люди могли заробляти собі на життя. Крім того президент згадав, що не скрізь є інтернет, тому про розвиток з приводу онлайн-послуг і ніякої мови бути не може.

Ще раніше стало відомо, що Володимир Зеленський за службовим обов’язком в середу, 19 серпня, з візитом прибув в Запорізьку область. На острові Хортиця його зустріли сучасні козаки. Артисти кінного театру показували на що вони здатні.

Цвяхом програми стала пропозиція козаків перевірити Зеленського на сміливість. Вони запропонували на його руці розрубати огірок шаблею. Президент прийняв виклик і пішов на подвиг.