“Жужа” дуже подорослішала: Тимошенко показала, як виглядає її донька

Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко показала рідкісний знімок зі своєю донькою і онукою.

Юлія Тимошенко не тільки успішний політик, а й щаслива мама, Бабуся. Вона нечасто показує своє сімейне життя, більше концентруючись на політичних досягненнях. Але навіть настільки рідкісні сімейні кадри говорять про те, що вона дуже любить своїх близьких і рідних.

Нардеп разом зі своєю єдиною дочкою Євгенією та онукою Євою відвідала виставу, яка пройшла в Київському національному академічному театрі оперети.

На кадрах Юлія Тимошенко виглядає просто чарівно. Вона тримає за руку свою маленьку внучку і злегка посміхається. Одне фото, зроблене біля входу в театр, вона опублікувала в Фейсбук, а друге – вже всередині, в Instagram.

“Дівчата-театралки або сім’єю на”сімейку Аддамсів”! Ідеальне завершення вихідних”, – зазначила в мікроблозі Юлія Тимошенко.

Зазначимо, що раніше Юлія Тимошенко розповіла, що в родині доньку ласкаво називає прізвиськом Жужа. Це стало вже традицією. Євгенія Тимошенко стає все більше схожа на свою маму.

У коментарях під фото українці відзначили, що стиль Юлії Тимошенко став дуже витонченим і елегантним. На такий зовнішній вигляд політика максимально приємно дивитися.

“Юлія, ви дуже гарна жінка!, Це вже Єва така доросла! Дуже схожа на маму❤️, Радій вас бачити. Успіхів Вам ❤️, Які ж ви красиві, приємно вас бачити. Так тримати!👏 👏 👏 , Три дівчинки-одне обличчя”, – написали українці в коментарях під фото.