Зимовий листопад. Синоптики назвали дату першого снігy

На превеликий жаль українців, 1 жовтня помер головний народний синоптик України Леонід Горбань, проте свій ексклюзивний прогноз на листопад поточного року він встиг залишити

Зимовий листопад. Синоптики назвали дату першого сніг
Вже в середині листопада в нашій країні може випасти перший сніг, а морозна погода без опадів збережеться до кінця місяця.

На превеликий жаль українців, 1 жовтня помер головний народний синоптик України Леонід Горбань, проте свій ексклюзивний прогноз на листопад поточного року він встиг залишити, пише «Сьогодні«.

Згідно з його розрахунками погода в листопаді буде більше зимова, ніж осіння.

В середині місяця синоптик обіцяв, справжній перший сніг. Швидше за все, він розтане, але вже другий сніг, який повинен випасти 24-25 листопада, швидше за все, затримається до зими, так як в 20-х числах невеликі морози повернуться.

Морози без опадів очікують українців весь місяць.

Варто відзначити, що в Україні в останні роки змінюється клімат. На території країни виникає все більше потопів і ураганів. Почастішали смерчі, які для України були завжди в дивину.

За словами директора Укргідрометцентру Миколи Кульбіда, в майбутньому в нашій країні очікуються нові природні катаклізми, до яких жителі країни повинні бути готові вже зараз.

Кліматичні зміни в Україні вже відбуваються, адже і влітку, і взимку температура повітря стає щороку все тепліше і тепліше.