Зірка “1+1” Таран оприлюднила кадри з місця масштабної трагедії: “Місто майбутнього, якого більше немає”

Зірка телеканалу “1+1”, українська телеведуча Лідія Таран вирушила на екскурсію в місце, де сталася одна з наймасштабніших техногенних катастроф.

Як повідомляє Politeka.net, в Instagram телеведуча поділилася кадрами, зробленими в Прип’яті і розповіла про свій досвід.

“Тут час перевели не на годину, а на 35 років назад. І зупинили. Але коням Пржевальського та іншій живності все одно, котра година…
Зона відчудження тепер зона притягнення”, – зазначила Таран.

За її словами, до Чорнобиля приїжджають сотні іноземців, які перевіряють місце з дозиметрами. Наразі це місце вже придатне для візитів. Таран задумалася про те, скільки життів та доль зруйнувала ця війна.

Свою розповідь телеведуча супроводила кадрами міста-примари.

“А це вже місто майбутнього, якого більше немає – Прип’ять”, – додала зірка.

Телеведуча також розповіла, що дитячі атракціони у Прип’яті, які можна побачити на багатьох фотографіях, ніколи не працювали. Парк розваг мали відкрити на першотравневі свята, але сталася аварія.

«Парк розваг мали відкрити 1 травня 1986 року, але вибух стався на 4 дні раніше», – пояснила зірка.

Зазначимо, що після виходу на екрани серіалу про Чорнобильську катастрофу кількість туристів, які бажають відвідати це місце, різко зросла. Серіал привернув увагу до цієї катастрофи, а також до наслідків, що відчуваються досі.