Змінила зачіску та підбрала елегантний ансамбль: Українці обговорюють новий образ Олени Зеленської (фото)

Олена Зеленська відкрила Форум молодих лідерів на щорічній Ялтинській європейській стратегії. Для зустрічі з молоддю перша леді вибрала діловий ансамбль у контрастних тонах, але особливої уваги заслуговує зачіска, яка ідеально вписалася в образ. Фотографії з заходу дружина президента України опублікувала в Instagram, повідомляють Патріоти України.

Публікація зібрала понад 16 тисяч лайків, а в коментарях обговорюють вибір наряду.

Зеленська з’явилася на зустрічі в брючному костюмі темно-синього кольору, який поєднала з блузою молочного відтінку. Строгий наряд вона доповнила човниками на невисокому каблуці та сережками з перлинами.

Особливою деталлю образу стала нова зачіска. Перша леді відмовилася від звичного проділу та уклала волосся назад, з боків прихопивши шпильками. Фоловери назвали укладку гармонійною та ідеальною для даного лука.

У підписі до знімків Зеленська поділилася емоціями від зустрічі з молодим поколінням “амбітних і небайдужих до України людей”.

“Рада була стати частиною події і виступити на майданчику, де новим поколінням надають можливості для творення майбутніх змін”, – написала перша леді.

“Без молоді не може розвиватися й існувати країна. Молодь України – це кисень, яким вона дихає. Без молоді життя країни зупиняється”, – наголосила дружина президента.