Знайома з Італії розповіла, як вони їдять кожен день. Зрозуміла, чому вони худі і живуть довше за нас

Я давно помітила, що італійці їдять спагетті, можуть спокійно з’їсти цілу піцу на вечерю, і при цьому не товстіють (як чоловіки. Так і жінки). У чому їх секрет? Як їм це вдається? Сьогодні я розповім особистий досвід моєї знайомої Світлани, яка ось уже понад 10 років проживає в Італії. Зараз вона живе в північній, гірської Італії.

За словами Світлани:

«Коли я перший раз поїхала в Італію, я боялася що наберу зайві кілограми. Приїжджаєш в Італію і бачиш тарілку смачної пасти з запаморочливими соусами або піцу. І починаєш думати: «Як перед цим встояти? Я ж на відпочинок можу дозволити собі цю їжу … ».

Найцікавіше, що після місячного відпочинку в Італії я набрала лише 1 кг. І це завдяки деяким італійським секретам, якими я з вами поділюся. Хочу сказати відразу, що в Італії не всі худі і стрункі, є і дуже багато повних італійців. Але відрізняються вони від інших народів тим, що вони люблять себе, образ харчування і процеси прийняття їжі. Тобто вони до їжі ставляться зовсім по-іншому.

Згодом я почала помічати, що італійці п’ють дуже багато води. Без пляшки води вони не сідають за стіл. Дуже багато там займаються виноробством, тож часто за столом можна побачити червоне вино і розбавляють його з водою. Якщо для нас це якось ненормально, то для них звичайна справа. І вони під час їжі можуть собі дозволити 1-2 склянки вина.

Італійці дуже багато готують зі свіжих продуктів. Це продукти, які вирощуються в своїх городах: помідори, квасоля (з них робиться суп Міністроне), болгарський перець, кукурудза, картопля. Загалом дуже багато продуктів вони вирощують самі. Вони не витрачають багато грошей на їжу (більше це стосується північної частини Італії), їх навіть багато хто вважає жмикрутами.

Вони вважають за краще їсти свою натуральну їжу, або купують у фермерів. Найцікавіше, що вони ніколи не змішують їжу. Наприклад, одна головна страва – паста, далі в 4-5 вечора десерт у вигляді морозива або фруктів. На вечерю у них йде піца.

Для італійців важливо, щоб кожна їжа вживалася окремо. Ідеальний час для вживання фруктів для них – це 16:00. Більшість італійців не готують дуже великі порції, щоб залишалася на наступний день.  Не люблять вони розігрівати їжу, краще вони приготують певну кількість їжі на один раз. На наступний день обов’язково свіжа їжа.

Що стосується способу життя, то італійці, особливо з гірської частини, дуже працьовита нація. Вони дуже багато рухаються, ходять, багато працюють. Більшість чоловіків працюють в полях, щоб сім’я харчувалася тільки свіжими продуктами. Жінки доглядають за своїм господарством і будинком.

Італійці ставляться до їжі з якимось благоговінням. Вони люблять цей процес. Я не скажу, що у них величезні доходи, багато хто вважає, що копійки. Але у них є смак життя, вони насолоджуються кожною хвилиною життя.