Знаки Зодіаку, яким визначено все життя нести хрест долі

Їм не позаздриш!

Напевно ви знаєте купу історій про своїх знайомих, друзів, які можна назвати нечуваними. Вони беруть за душу, викликають напад жалості. Ви охаєте, почувши чергову порцію інформації про чужих нещастях, і дивуєтеся, як з однією людиною відбувається стільки бід, інформує Ukr.Media.

Друга категорія — щасливчики, і вони геть не розуміють, як бути покараним долею, бо невезіння їх мине.

Виявляється, від вашого астрологічного знака залежить не лише ваш характер, але і безпосередньо доля. Все сплітається в гармонійну схему, де ви — головний герой, що проходить квест вашого земного втілення.

Народжені під декількома знаками Зодіаку люди часто мають важке життя, несучи свій хрест до кінця днів.

За силою витривалості Козерогу немає рівних. Може тому провидіння наділяє його такою силою, щоб він впорався зі своєю місією і проніс крізь роки пуд болю і страждань. Проходячи по шляху, повному розчарувань і переживань, Козоріг загартовується. Життєві негаразди можуть супроводжуватися серйозними проблемами зі здоров’ям. Він може отримати букет хронічних захворювань, невлаштованість в особистому житті і самотність на старості років. Однак, такі випробування даються не даремно, по суті вони облагороджують душу і вчать Козерога терпимості і великодушності.

Лева важко назвати улюбленцем долі. Він, звичайно, гідно приймає життєві удари і зберігає оптимізм в найскладніших ситуаціях. Але йому зазвичай дістаються виклики, з якими не всякий справиться. Лев гостро реагує на чорні смуги, зокрема що стосуються його дітей. Він перебільшує у своєму розумі проблеми, мучить себе постійними питаннями «чому це сталося зі мною?». До честі Льва потрібно відзначити, що він бореться за право бути щасливим, упокорюючись зі своєю долею і пристосовуючись до обставин.

Непроста доля у Водоліїв. Вони, можна сказати, самі нариваються на неприємності. Їм до вподоби відмовляти собі в чомусь, тому вони наштовхуються на конфлікти з законом. Їм ніхто не сміє вказувати, вони піднімуть цілий бунт і розвинуть бурхливу діяльність. Нерозуміння суспільства веде до придбання проблем. Люди вважають їх позерами, ексгібіціоністами і химерними самодурами. Те, що відкриває Водолія, здатні зрозуміти лише одиниці. Вічне змагання з більшістю випливає в життєві труднощі — гоніння, покарання і озлобленість на Водолія. А такий розклад робить його нещасним.

Хрест несе і Скорпіон, людина тисячі вад і тисячі достоїнств. Він може бути дуже добрий і жалісливий, піти проти натовпу і захистити слабкого. Але також ніхто не зрівняється з ним по жорстокості. Йому ввижаються недоброзичливці, лицеміри. Він включає інстинкт самозбереження і псує відносини з людьми. Скорпіон примудряється нажити за своє життя стільки ворогів, що іншим і на десять життів буде багато. Знаходитися в дисонансі з навколишнім середовищем, мабуть, дуже важко для однієї людини. І Скорпіон не може змінитися, навіть прекрасно усвідомлюючи прозаїчність проблеми.