Зранку я прибирала в шафі і знайшла у чоловіка нову сорочку, яку я йому точно не купувала. Коли чоловік повернувся з роботи, я підняла тему сорочки. Він зізнався, що давно кохає іншу жінку. З огляду на те, що у нас недавно з’явилася третя дитина, я не знаю, що мені робити. Чоловік просить відпустити його

Я заміжня вже 15 років, у нас з чоловіком є власний будинок, в якому є багато місця. Я зараз не працюю, так як сиджу в декреті. Зранку я встала і вирішила прибратися в шафі. Серед речей я побачила нову сорочку. Я точно знаю, що не дарувала її чоловікові. Олександр саме пив каву і я запитала у нього: “Хто тобі купив цю річ?». Він дуже зніяковів і сказав, що поспішає.

Мій чоловік за всі п’ятнадцять років спільного життя жодного разу не купував собі сорочки. Це завжди робила я, або його мама. Така реакція чоловіка дуже насторожила мене. Весь день я думала і аналізувала, що відбувається.

Свекруха давно намагалася мене попередити, щоб я якось собою більше займалася. Сама мені речі красиві почала підбирати. Я просто недавно народила третю дитину. У старшого сина підлітковий період почався, дочка в перший клас пішла в цьому році. Коротше, я реально замоталася і запустила себе.

Мій чоловік ніколи не був мачо і навіть не намагався так виглядати. Він не користувався надмірною увагою жінок. Ми любили один одного і підтримували, як могли. В думках ніколи не було, що від нього можна чекати чогось поганого, наприклад, зради. Він з тих, кого називають неприємним словом зануда. Такий в окулярах, але дуже розумний і перспективний айтішник. І характер у нього сильний, чоловічий, в образу себе не дасть і сина так завжди виховував. Доньку, навпаки, дуже любив і називав принцесою.

Років п’ять тому, чоловік відкрив свою справу і наша сім’я з того моменту почала жити значно краще. Ми навіть купили власний будинок, у Олександра з’явилося дороге авто, про яке він мріяв. Ось тоді-то і почали мені з різних сторін чутки доходити. Я не знаю чому, але відмахувалася від всіх цих розмов. А ось недавно, сама побачила в його машині молоду дівчину. Вона прямо сиділа в його машині на моєму передньому сидінні і загадково посміхалася.

Я стояла за пишним кущем і спостерігала крізь листя. Потім з чужого під’їзду вийшов мій чоловік. Я сказала йому, що моя знайома бачила його на днях з якоюсь дівчиною в машині. Він парирував, що це була юрист по роботі. Я переконала себе, що навіть якщо щось є, то це не серйозно і скоро закінчиться.

А ось сьогодні нова сорочка виявилася! І як тут бути? Знову промовчати я не змогла. Увечері я підняла тему сорочки. Він взяв і зізнався, що давно кохає іншу жінку. З огляду на, що у нас недавно з’явилася дитина, яку він хотів, я запитала: «Як довго це триває?». Мені просто необхідно було це дізнатися.

Відповідь, мене просто ошелешила. Виявилося, що більш ніж п’ять років триває їх роман. І це не все. Вона теж недавно народила. Він просив відпустити його і сказав, що мені і дітям завжди буде допомагати.

Я не знаю, що мені робити. Розумію, що чоловіка, який вже все вирішив, не втримати. Якщо любиш – потрібно відпусти! А я його люблю і бажаю щастя! Але як я буду жити одна з трьома дітьми? У Олександра все буде добре. А як мені після цього влаштувати своє життя?

Постійно думаю про те, як в один момент найрідніша людина стає для тебе чужою… Невже в моїй ситуації вже нічого не можна вдіяти?