Зробила недавно за порадою свекрухи відбілювач. хочу поділитися з вами секретом

Зробила недавно за порадою свекрухи відбілювач. Хочу поділитися з вами секретом, бо це щось.

Такий ефект не отримувала ні від одного дорогого засоби. Всі плями пішли, а колір став просто неймовірний, як ніби річ з магазину.

Приготування просто примітивне, та й інгредієнти теж.

Кухонні рушники і подібні речі, де переважають жирні плями, відпере гірчиця. 2 ст.л. гірчичного порошку розвести в літрі гарячої води і дати настоятися. Процідити, розвести в необхідній кількості води і замочити рушники на ніч.

Прати зазвичай.

Рушники побіліють і продезінфікуйте, а малюнок стане тільки яскравіше. Білі речі жовтіють від старості або прання. Рада, як відбілити запрану білизна, простий — разом з порошком в воду потрібно додавати нашатирний спирт.

Навіть старі речі після декількох подібних процедур «помолодшають».

Шовкові і вовняні речі замочіть в розчині: на 10 літрів води 50 гр. прального порошку, 6 ст. ложок солі, столову ложку нашатирного спирту і стільки ж 3-х процентного перекису водню. Потримати одяг годин п’ять після чого прати в режимі делікатного прання.

Гольфи і шкарпетки можна замочити в теплій воді, додавши туди 2 ст. ложки борної кислоти — це відмінна профілактика від грибкових захворювань. Так можна вибілювати і маєчки. Потім прати в звичайному режимі.

Джерело